Bikeři si užili volno a vstupují do nové sezony

jaroslav_kulhavy_trenink_zima_specialized

Pro většinu cyklistů doba odpočinku po olympijské sezoně skončila a už jsou v plném proudu přípravy na novou sezonu 2017. Stejně tak to platí i u českých bikerů, kteří mají přípravu zcela individuální. 

Seznamte se s jejich přípravou a podívejte se na výběr jejich nejlepších příspěvků na sociální síti.

Například nejlepší český biker a mimo jiné i jeden z favoritů na Krále cyklistiky letošního roku, Jaroslav Kulhavý, po třítýdenním volnu započal svou přípravu v Mexiku, kde se účastnil závodu Popobike marathon. Z Mexika pokračoval do Kalifornie, kde ještě strávil třídenní volno. Nyní je v České republice a absolvuje tradiční zimní přípravu.

 .
Zcela odlišně se bude na další sezonu připravovat exbiker Ondřej Cink, ten si po přestupu do profesionálního silničního týmu Bahrain Merida bude muset zvyknout na jiný způsob tréninku i závodění. Ondra je v současné době na Mallorce a silnici se věnuje opravdu na maximum. 
.

Relaxing day😊☑️ @sidisportFotka zveřejněná uživatelem Ondřej Cink (@ondrejcink),

Lis 18, 2016 v 12:43 PST

Afternoon beach ride ☀️🚴🏻⛱ #mallorca #roadcycling #meridabikes #restdayVideo zveřejněné uživatelem Ondřej Cink (@ondrejcink),

Lis 18, 2016 v 7:03 PST
.
Po náročné sezoně si jistě kvalitně odpočinul i Jan Škarnitzl, jež své posezonní volno strávil cestováním po Austrálii. Nyní už je také v plné přípravě, kterou kombinuje s cyklokrosem.
.

Asi 5min do minus rameno #cxholevrchy #trekbikes #mitas #sramcx @jakubtruksaFotka zveřejněná uživatelem Skarnitzl Jan (@skarnitzl_jan),

JaroFotka zveřejněná uživatelem Skarnitzl Jan (@skarnitzl_jan),


Mladá biková naděje Jan Vastl absolvoval týmové seznamovací soustředění, které si bezpochyby užil. Soustředění komentoval na sociální síti: „Chození po horách, posilování, sranda a super jídlo. Samozřejmě bydlení v boudě, bez sprch a studená voda.. Jako správný horal“.
 .

Morning workout! #gymFotka zveřejněná uživatelem janvastl (@janvastl),Člen stříbrné štafety ze světového šampionátu, Matěj Průdek, absolvuje přípravu se svým týmem Česká spořitelna Accolade.


Kateřina Nash po náročné bikové sezoně opět prohání své soupeřky v cyklokrosu.
 .

Barbora Průdková, jež konec sezony mimojiné doplnila účastí na silničním světovém šampionátu, strávila volno se svým přítelem a silničářem Petrem Vakočem cestováním po Tokiu.