Kulhavý s Ulmanem na 4 Islands opět vítězní

Třetí etapu závodu chorvatského závodu 4 Islands ovládli Jaroslav Kulhavý a Matouš Ulman, kteří navázali na čtvrteční vítězství ve druhé etapě.

V etapě dlouhé 73 kilometrů je na stupních doplnili na druhém místě Nizozemec Hans Becking s Portugalcem Jose Diasem, třetí skončili Martin Stošek s Němcem Andreasem Seewaldem. Obě dvojice dojely s totožným časem jako vítězové.

Čeští reprezentanti zůstávají dál v průběžném vedení, když mají náskok minutu před Beckingem a Diasem. Třetí Stošek se Seewaldem ztrácí 1:31.

Dařilo se také v kategorii mixů, kde skončili Kateřina Drhová a Josef Hladík na druhém místě. Průběžně drží totožnou příčku.

Zítra je na programu závěrečná etapa s délkou 40 kilometrů a převýšením 900 výškových metrů.

Podrobné výsledky naleznete na 4islands.hr.