MOOSE vyvíjí dvouvrstvé ponožky!

V roce 2008 začala spolupráce společnosti MOOSE s paralympijským vítězem Jiřím Ježkem a Reprezentačním týmem handicapovaných cyklistů a o dva roky později se rozšířila i na Reprezentační tým horských kol.

Do celosvětového povědomí široké sportovní veřejnosti se spolupráce dostala v roce 2012 po letních Olympijských a Paralympijských hrách v Londýně, kde ponožky MOOSE s Jiřím Ježkem a Jaroslavem Kulhavým slavily triumf největší, olympijské a paralympijské zlato.

Slavnou fotografii Michala Červeného z londýnského okruhu, kde Jaroslav Kulhavý sjíždí kamennou stěnu s přímým detailem ponožky MOOSE, které byly vyvinuty přímo pro olympijský závod tehdy převzala a zveřejnila většina světových agentur. Od té doby se naši reprezentanti pravidelně podílejí na vývoji ponožek MOOSE, které testují, samozřejmě v nich denně trénují a také závodí.

Reprezentační tým horských kol má také možnost určovat si design ponožky. Jirkův a Járův londýnský v loňském roce vystřídaly pruhy kopírující design národního dresu. Společnost MOOSE je známá neustálým vývojem a zdokonalováním svých produktů, které vyrábí do celého světa. Novinkou, kterou nyní budou testovat i čeští reprezentanti je dvouvrstvá ponožka. Bližší informace na hithit.com.