Ondřej Cink vyhrál závěrečnou etapu na Cape Epic

Ondřej Cink se španělským parťákem Sergiem Manteconem ovládli závěrečnou etapu Grand Finale Cape Epic 2019!

Celek z týmu Kross Spur zvítězil po 70 kilometrech ve velmi těsném finiši, který nakonec rozhodla cílová kamera před Jihoafričany z týmu Pyga Euro Steel ve složení Philip Buys a Matthys Beukes.

19. místo obsadil tým Canyon s Kristianem Hynkem s Norem Petterem Fagerhaugem, ti ztratili v cíli na vítěze 10:09. Druhé místo ve své kategorii masters obsadil po dnešním celkovém 33. místě Ondřej Fojtík s Portugalcem José Silvou (Mitas Head).

Celkové vítězství si zajistili Švýcaři v barvách Scott Sram, Nino Schurter a Lars Forster. Olympijský šampion z Ria a šestinásobný mistr světa v cross country Schurter si zopakoval prvenství z roku 2017.

Z českých bikerů se nejlépe v celkovém pořadí prosadil na devátém místě vítěz z roku 2014 Kristian Hynek s Petterem Fagerhaugem. Cink s Manteconem skončili šestadvacátí.

Na pódiu se po stabilních výsledcích v celkovém pořadí v kategorii masters prosadil Ondřej Fojtík s José Silvou, kteří skončili druzí, nestačili pouze na španělská esa z týmu Merida Factory Racing Jose Hermidu a Joaquima Rodrigueze.

Celkové pořadí Cape Epic naleznete na cape-epic.com.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Cape Epic (@capeepic),