Reprezentační tým MTB 2019 – info č. 22.

V souvislosti s blížícím se ME XCO, XCR a XCE v Brně, které se uskuteční v termínu 25. – 28.7. 2019 připravujeme pro členy reprezentačního týmu tréninky na trati v Brně s reprezentačním trenérem techniky, Matějem Charvátem.

Trať v Brně díky stavebnímu nadšení pořadatelů doznala poměrně revolučních změn a bude důležité se seznámit se vším, co vás na trati bude čekat.

Upozorňuji, že vzhledem k našlapanému závodnímu programu bude trénink na trati těsně před závody v podstatě jen orientační a bude na něj málo prostoru.

Trénink je určen všem kategoriím, tedy juniorům, U23 i Elite.

Pro kategorii junior budou povinné minimálně 2 tréninky, pro kategorie U23 a Elite tréninky povinné nejsou, nicméně velmi důrazně doporučuji absolvování alespoň 1 tréninku a konzultace s Matějem, zejména pak holkám.

Chci, abyste trať v Brně důvěrně znali a mohli se během závodu soustředit čistě na svůj fyzický výkon a nebyli jste nijak limitováni průjezdem technických sekcí.

  1. první trénink čtvrtek 20.6. od 14:30 hodin
  2. druhý trénink úterý 25.6. od 16:00 hodin
  3. třetí trénink úterý 2.7. od 16:00 hodin
  4. čtvrtý trénink úterý 16.7. od 15:00 hodin

K tréninku se sejdeme vždy na místě startu přímo v Brně, kdo by měl zájem jet se mnou autem z Prahy, je to možné po předchozí dohodě.

Pokud jde o kategorii juniorů, pozvánka k tréninku se týká všech jezdců, kteří se účastnili některého z reprezentačních výjezdů sezóny 2019 a spolu s národním týmem absolvovali některý ze závodů JWS v Heubachu, Albstadtu nebo NMNM.

Dále pak juniorů, kteří výše uvedenou skupinu doplní a budou nominováni na základě nominačních kritérií po závodech Zadov, Bedřichov, JWS Andermatt.

Junioři absolvují tréninky v národních dresech.

Před každým tréninkem obdržíte ještě samostatné informace k tréninku.

Prosím o zpětnou informaci, kterých tréninků se plánujete účastnit.