Reprezentační tým MTB 2019 – info č. 51.

Upřesňující informace pro MS XCM Grachen.

  1. v odkazu naleznete velmi důležitý Technical Guide s podrobným značením a dostupností F/T zón. Prostudujte důkladně. Realizační tým prosím aby si stáhli aplikaci pro čtení čárkových kódů a uložili si jednotlivé občerstvovačky a cestu k nim na bike-graechen.ch/en/tech_guide.pdf.
  2. skupinu „Plzeň“ budeme ve středu nabírat v cca 8:15 hod, zavolám po výjezdu z Prahy. Sraz u KFC jako vždy
  3. prosím vezměte si své sady reprezentačního oblečení z minulých sezón pro trénink. Nové oblečení s logem Škoda zatím máme v limitním množství a bude určeno pouze k závodu. Každopádně potvrzuji, že s sebou povezeme náhradní sady oblečení, kdyby někdo v tréninku nedobrzdil…J
  4. vezměte si s sebou prací pytel
  5. veškerou další interní komunikaci povedeme prostřednictvím skupiny na WhatsApp pod názvem „RepreGrachen“
  6. jedou s náma 3 maséři – Peťoj a Kozlík + lymfofrenážní kalhoty. Peťoj má z posledního výjezdu v Kanadě a USA zánět šlach na ruce, je možné, že nebude moci plnohodnotně masírovat, ale bude aplikovat elektrody, protáhne vás, atd. Můžete využít také masážní válec.
  7.  vaří Marťas. jestliže máte nějaké speciální požadavky na jídlo, napište prosím co by to mělo být prostřednictvím RepreGrachen abychom nakoupili potřebné suroviny

Děkuji, pokud budete o víkendu závodit, držím palce, jeďte rychle ale bez úrazu prosím a ahoj ve středu, Viktor Zapletal.