Kateřina Nash v Short Tracku na SP v Kanadě čtvrtá

Česká reprezentantka Kateřina Nash obsadila při své letošní premiéře ve Světovém poháru horských kol v kanadském Mont Saint Anne v disciplíně Short Track čtvrté místo.

V krátkém dynamickém závodě, který předchází závodu cross country a určí startovní pozice pro start, Nash nestačila pouze na vítěznou Dánku Langvad, na druhém místě úřadující světovou šampionku Švýcarku Neff a třetí Američanku Courtney. Nash tak vyrazí do závodu cross country z první řady. Druhá z českých reprezentantek, úřadující mistryně republiky, Jitka Škarnitzlová obsadila 35. místo.

Mezi muži byl nejrychlejší Novozélanďan Gaze před Brazilcem Avancinim a Švýcarem Flückigerem. Z Čechů se nejlépe prosadil 17. Jan Škarnitzl. Poté 23. třetí skončil Ondřej Cink a 37. český šampion Jaroslav Kulhavý.

Kompletní výsledky si můžete prohlédnout na webu uci.ch.