Kulhavý si připisuje další triumf na Cape Epic

Český reprezentant Jaroslav Kulhavý se Švýcarem Christophem Sauserem zvítězili ve třetí etapě Cape Epic a po včerejším triumfu ve druhé etapě si připisují, celkoví vítězi jihoafrického závodu z let 2013 a 2015, na letošním ročníku již druhé etapové vítězství. Česko-švýcarský celek Investec-Songo-Specialized tak díky dnešnímu ovládnutí třetí etapy dlouhé 78 kilometrů stáhl ztrátu na průběžné první místo o polovinu.

Druhé místo v etapě získal, stejně jako včera Kulhavého věčný rival z cross-country závodů, Švýcar Nino Schurter s krajanem Matthiasem Stirnemannem v barvách týmu Scott Sram. Třetí skončil tým Centurion Vaude 2, který reprezentuje Švýcar Nicola Rohrbach a Rakušan Daniel Geismayr.

Dvanácté místo obsadil česko-rakouský celek Topeak Ergon s Kristiánem Hynkem a Albanem Lakatou. Sedmnáctý skončil Mitas Superior s Filipem Adelem a Tomášem Višňovským.

Kulhavý se Sauserem  jsou v celkovém pořadí druzí a na první místo, které drží Cannondale ztrácí 1:20. Topeak Ergon je osmý a Mitas Superior osmnáctý.

Výsledky třetí etapy Cape Epic zde.