Na Zličín se chystá česká biková špička!

pražky pohár 2016V sobotu 26. března začíná na Zličíně úvodním závodem Pražského MTB poháru 2016 závodní sezóna horských kol. Volnočasový seriál v olympijském cross country pro všechny věkové i výkonnostní kategorie včetně handicapovaných cyklistů už čtvrtým rokem láká na start stovky bikerů z celé České republiky.

Nejinak tomu je i v letošním olympijském roce a hned úvodní závod na pražském Zličíně slibuje velmi atraktivní podívanou, jak napovídá pohled do zaplněné startovní listiny. Účast v závodě plánuje i řada českých reprezentantů, mimo jiné Barbora Průdková a Adéla Šafářová (obě Nutrend Specialized Racing), Jitka Škarnitzlová (ČS Accolade), Jan Škarnitzl (Sram Rubena Trek) a další.

Závodem bude provázet populární moderátorská dvojice MaD Speakers, Daniel Stach a Míra Lenc.

Oficiální trénink na trati závodu se uskuteční v pátek od 16:00 hodin, nicméně trať závodu v Bike parku na Zličíně je už nyní zcela připravená k tréninku. Celý tým Calabrone v čele s kuchařem českého MTB týmu Martinem Jaroušem, kteří se o zličínský Bikepark celoročně starají, vás zvou už nyní k návštěvě atraktivního a oblíbeného okruhu, kde přes zimu přibylo několik nových technických sekcí.

Více informací o závodě na  www.prahamtb.cz a www.skcpraha.cz.

pražky pohár 2016

Zdroj: pořadatelé