Reprezentační tým MTB 2017 – info č. 5.

Věnujte prosím pozornost následující informaci.

1) Nominace reprezentace ČR MTB junior + U23: závod Juniorské světové série a závod HC, Hadleigh Park, Anglie (4.– 8.5. 2017)

* podrobné informace k výjezdu obdrží všichni zainteresovaní v samostatném emailu

U23 ženy:  

  1. Šafářová Adéla – NUTREND Specialized Racing
  2. Průdková Barbora – Superior MTB Team

U23 muži:

  1. Vastl Jan – N1 Team
  2. Průdek Matěj – Superior MTB Team

Junioři:

  1. Zadák David – ČS Specialized Junior MTB Team
  2. Schierl Jakub – Expres CZ Scott Team Kolín

Juniorky:

  1. Sásková Tereza – ČS Specialized Junior MTB Team
  2. Vaníčková Tereza – IVAR CS – AUTHOR TEAM
  3. Krupová Lucie – Expres CZ Scott Team Kolín

2) Nominace reprezentace ČR MTB junior + U23: soustředění NMNM, včetně závodu SP pro U23 (16. – 21.5. 2017)

* V případě kvalitního výkonu v průběžných závodech uskutečněných do 14.5.  může být nominace rozšířena o další jména

** podrobné informace k výjezdu obdrží všichni zainteresovaní v samostatném emailu

U23 ženy:  

  1. Šafářová Adéla – NUTREND Specialized Racing
  2. Průdková Barbora – Superior MTB Team

U23 muži:

  1. Vastl Jan – N1 Team
  2. Průdek Matěj – Superior MTB Team

Junioři:

  1. Zadák David – ČS Specialized Junior MTB Team
  2. Schierl Jakub – Expres CZ Scott Team Kolín

Juniorky:

  1. Sásková Tereza – ČS Specialized Junior MTB Team
  2. Vaníčková Tereza – IVAR CS – AUTHOR TEAM
  3. Krupová Lucie – Expres CZ Scott Team Kolín

3) Nominace reprezentace ČR MTB junior + U23: SP Albstadt pro U23 a závod C1 Albstadt pro juniory (25. – 28.5. 2017)

* V případě kvalitního výkonu v průběžných závodech uskutečněných do 21.5.  může být nominace rozšířena o další jména

** podrobné informace k výjezdu obdrží všichni zainteresovaní v samostatném emailu

U23 ženy:  

  1. Šafářová Adéla – NUTREND Specialized Racing
  2. Průdková Barbora – Superior MTB Team

U23 muži:

  1. Vastl Jan – N1 Team
  2. Průdek Matěj – Superior MTB Team

Junioři:

  1. Zadák David – ČS Specialized Junior MTB Team
  2. Schierl Jakub – Expres CZ Scott Team Kolín

Juniorky:

  1. Sásková Tereza – ČS Specialized Junior MTB Team
  2. Vaníčková Tereza – IVAR CS – AUTHOR TEAM
  3. Krupová Lucie – Expres CZ Scott Team Kolín

4) V souvislosti s blížícím se závodem SP v NMNM a Albstadt znovu připomínám, že přihlášky závodníků k závodům SP u týmů, které nemají statut UCI týmů, musí být realizovány přes ČSC.

V této souvislosti prosím postupujte opět ve stejném scénáři jako doposud:

1) odeslání přihlášky koordinátorovi ČSC trousil@ceskysvazcyklistiky.cz nejpozději 14 dní před závodem. Do kopie dejte mě. V přihlášce musí být uvedeno nové UCI-ID licence a adresa ubytování závodníka

2) přihlášku je možné realizovat pouze v případě, že závodník vlastní odpovídající počet bodů UCI, jak stanoví pravidla UCI

Comments are closed.

'