Bikery čeká na Kypru závod kategorie C1

jaroslav-kulhavy-2016-reprezentace.mtbV neděli na Kypru absolvují naši bikeři závod kategorie C1 UCI. Závod ve Voroklini je součástí seriálu Sunshine Cup 2016, který má v letošním roce velmi silnou účast. Vzhledem k olympijskému roku a vypjaté olympijské nominaci startuje na Kypru světo​vá špička a pohled do startovní listiny připomíná, až na pár chybějících jmen, spíše pohled na startovní listinu světového poháru.

Naši reprezentanti po celý týden velmi intenzivně trénovali a zcela využili místního ideálního počasí. Až na Janu Czeczinkarovou, která není ještě úplně fit nastoupí do nedělního závodu tito jezdci:

Ženy Elite:

Tereza Huříková
Barbora Průdková

Muži Elite:

Jaroslav Kulhavý
Jan Škarnitzl
Ondřej Cink
Jan Nesvadba
Matěj Průdek

Juniorky:

Adéla Šafářová

Junioři:

Michael Zeťák

jaroslav-kulhavy-2016-reprezentace.mtb

O český tým je na Kypru velký zájem. Pro sobotu naplánovala kyperská televize zvláštní projekt, kdy bude po celý den natáčet pořad „Den s Českým národním týmem“.

Natáčení bude obsahovat trénink týmu na trati ve Voroklini, ale také netradiční pohledy do zákulisí reprezentace a zajímavé bude jistě i oficiální pozvání do městečka Choirokitia, kde se vyrábí vynikající kyperský sýr Haloumi.

Zdroj a foto: skcpraha.cz